Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Марія П.
- Христина Г.
- Христина Г.
- Христина Г.
- Олеся Г.
- Марина П.
- Ірина С.
- Ірина С.
- Ірина С.
- Ірина С.
Ціни хороші, відправки швидкі, шкода лиш, що при пакуванні не звертають увагу на коментарі і замість 300грн за доставку приходиться платити по 600-700грн
