Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Віра Г.
Отримала замовлення.
Дуже сподобались подушки просто СУПЕР!!!🥰🥰🥰 - Любов С.
- Ірина М.
Самий гарний магазин! Самі гарні ціни! А який асортимент - найбільший, мабуть, чи у всіх магазинів в країні! Всім рекомендую!
- Іванна П.
- Соломія Ф.
- Ирина М.
- Ирина М.
- Артем С.
- Артем С.
- Людмила П.
Рекомендую !
Дуже гарний постачальник , все завжди швидко ,якісно !
Всі питання по товару ,вирішується також !
