Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Людмила П.
Рекомендую !
Дуже гарний постачальник , все завжди швидко ,якісно !
Всі питання по товару ,вирішується також ! - Христина Г.
- Ірина М.
Вперше пишу негативний відгук Юг-опту за 7 років співпраці. Так вийшло, що до відправки Укрпоштою основного замовлення залишалося 5 днів! І тому після замовлення основного на наступний день дозамовила це замовлення, на яке пішу відгук, додаткове, щоб додали в основне. На накладній на складі написали: "ВЛОЖИТЬ". А потім не вклали і відправили окремою посилкою, не повідомивши мене! Якби я розуміла, що це буде окрема посилка - то додала б ще щось, якби я знала тільки, але ніхто нічого мені не написав! Попросила повернути гроші за доставку невкладеного замовлення. Відмовили і навіть не вибачилися. Ще й звинуватили у тому, що я не обдумую вчасно замовлень. І це при тому, що клієнт, покупець у цій ситуації - я, а магазин - це повинна бути клієнцентрована установа. Меня здається, що шановному директору треба все ж провести роботу із менеджером Іриною щодо спілкування з клієнтами. Скільки років покупала через Аліну - ніколи не було конфліктів. Тепер же весь час при покупках почуваєш себе винуватою, отримуєш повчання від менеджера Ірини. Хоча ще раз нагадую, що є, окрім саме продажів, ще й етика взаємодії з покупцями та методики спілкування для заохочення покупців до покупок, а не відлякування їх від співпраці. Сподіваюсь, що надалі такого не буде і що дуже шанований й улюблений мною магазин, де вже 7 років роблю замовлення кожного тижня від 1000 до 3000 гривень, буде з повагою та ввічливістю ставитися до своїх покупців при будь-яких можливих ситуаціях продажів. Щиро дякую за розуміння! З повагою, Ірина Мінакова
- Юрій Т.
Дякую за чесну працю)
- Віра Г.
- Ольга М.
Все дійсно хороше .
Товар відмінної якості.
Усе завжди на висоті - Віра Г.
- Алла Л.
- Інна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Мечник Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
