Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Виктория К.
- Виктория К.
- Виктория К.
- Виктория К.
- Виктория К.
- Марина С.
Не повертають кошти за зламаний товар котрий спихають з приміткою що повернення браку немає ,але брак це коли є дефект ,а не взагалі не працююче та побите. Менеджер Ірина . Просто не раджу цього поставщика якщо хочете зберегти свої нерви.
- Марина С.
Присилають непрацюючі та биті товари за котрі не повертають кошти. Все добре поки добре!
- Галина С.
Дякую!
- Артем С.
- Андрій Ш.
