Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Марія К.
замовляю не в перше, і як завжди все на висоті ,якісний товар приємно дивує,дякую Вам за вашу працю
- Андрей
все суппер. Рекомендую
- Наталія П.
- Олександр К.
Дякую за якісний товар та швидку відправку.
- Олеся Г.
- Олеся Г.
- Олеся Г.
- Олексій Р.
З мінусів те що не має точних характеристик та розмірів товарів.
- Ант В.
Высший клас!
- Татьяна Р.
