Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Христина Г.
Замовлення робила вже у склада 3 раз і навіть би неподумала що може так статися. Світелка на сонячні батареї дуже класні але попало паро шт які були відсерілі погане зберігання. Вони не світять .Ще брала спаювальники пакетів 4 шт не робочі всі . Написала до менеджера реакція 0. Навіть не відписує. Я розумію що ціна не велика але навіщо продавати не робоче. Дуже обідно що так поступають.
- Валерий М.
- Ірина С.
- Ірина С.
- Ілля Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ганна М.
- ВиталийСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр П.
- Евгеній Н.
все ок
- Олег Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
