Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Олексій Б.
Чудово, як завжди! Дякую!
- Маріна С.
Покупала у вас очень много раз,все мне нравится.Особенно ,что у вас есть минимальная сумма а не количество и я могу на нее набрать все что мне нужно.И продавец Алина,очень классная )))))
- Валерий М.
- Олеся Г.
- Олексій Р.
- Максим Г.
- Олег І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія
Добрий день.Вибачте,що лізу в коменти.Я теж клієнт даної компанії.Магазин хороший та ціни приємні.Консультант Аліна завжди відповідає на запитання.Але буває так і це не тільки в мене ,що по прибуттю не виявилося товару.Хочеться порадити,щоб зв'язувалися з клієнтом та уточнювали наявність товару .Тоді було б менше проблем та недорозумінь.
- Вікторія
- Виталий Ш.
- Покупець
Рекомендую !!!
- Вячеслав З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
