Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Роман Ш.
- Ігор В.
- Диана П.
- Виктория К.
- Степан Ш.
В компанії замовляю вже 4 раз, здається. загалом, роботою компанії та менеджера задоволена, оскільки вкотре повертаюся сюди та, думаю, ще повернусь, але в кожному моєму замовленні нк вистачає товару або замість одного поклали щось інше. Про це я дізнаюся вже тоді, коли отримую товар, наперід не попереджають. Пізніше потрібно писати, що цього товару не було, щоб повертали кошти. Я цього не люблю, наче я комусь винна і випрошую, 1 раз зробила, процедура була дуже довгою, більше не писала жодного разу. чоловік каже, що вже б не замовляв тут більше, я ще маю надію, що все виправиться)
- Ірина М.
Як завжди - все ок! Вже не рази, а роки замовляю у цьому магазині. І завжди дуже довольна! Щиро-щиро дякую!
- Олександр П.
- Покупець
Рекомендую
- Оксана Б.
- Николай К.
