Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Николай К.
- Олександр П.
- Диана П.
- Диана П.
- Виктория К.
Рекомендую
- Ірина С.
Хороший магазин, хороші ціни, лиш одне дуууже напрягає - немає ні опису, ні характеристик до товару. Невже важко скопіювати в постачальника чи з інших сайтів?
Наприклад в продажу 2 крана-бойлера з однаковою назвою в якій вказано нижнє підключення. Один 400грн, другий 600грн. Я по фото бачу, що в дешевшому бокове підключення і хто платитиме за повернення, якщо я все-таки його замовлю і воно буде бокове, як на фото, а не нижнє, як в назві?
Додавайте опис, будь ласка. Це вияв поваги до клієнтів, щоб вони не витрачали час на пошук опису на інших сайтах. - Олеся Г.
- Олеся Г.
- Олександр П.
- ММ К.
