Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Олексій Г.
Без узгодження відправляють меншу кількість, підсовують зовсім інший товар і це для них норма, вже не в перший раз таке і при цьому всьому по 20 раз треба написати їм номер моделі, бо не розуміють у чому справа, натякають на те що я отримав посилку і замінив товар на свій бракованний, говорить, що впевненна в товарі а по факту товар має розрядженний в нуль акб та ще й без датчику руху
- Миклош Г.
- Диана П.
- Олег І.
- Диана П.
- Діана М.
- Людмила П.
Рекомендую )) все на высоте !
В этом магазине не хватает только полного описания ))) а так все в лучшем виде ! - Пламадеев Е.
Все як завжди круто і швидко. Дякую. Рекомендую 👍🏻
- Анатолий А.
- ММ К.
