Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Олеся Г.
- Олеся Г.
- Олена К.
- Дмитрий Б.
Замовляю не в перший раз, все, як і раніше, чудово. Дуже добре, що навіть у воєнний час людям вдається організувати роботу в Одесі.
- Виктория К.
- Виктория К.
- Олексій Ч.
- Дмитрий Б.
Всё отлично!
- Марія К.
Замовляю в компанії не в перше, все як завжди відмінно. Дякую що продовжуєте працювати у цей не легкий час. Мирного Неба
- Андрій П.
