Отзывы о компании Оптовый-магазин "Юг-Опт"
- Анастасия К.
- наталья Д.
Все замечательно. Рекомендую.
- Ярослав І.
- Ладомир С.
- Владислав З.
все отлично!)
- Яна Л.
- Василий О.
- Лилия Ш.
- Юлія Ч.
+ цього сайту....це асортимент....інколи ціни завищені на деякий товар‼️
Запитуєш менеджера про товар ,Аліна ігнорує в вайбері або каже що їй це не відомо,це знає тільки склад(((
Після оформлення замовлення зв'язуються не скоро...відправка після оплати до 2-3днів(((
Опису немає((про товар неможливо нічого дізнатись...характеристики немає....(((((((( - Ярослав Б.
как правило всё отлично
