влевовправо

ДБЖ для роутера UPS DC1018P 10400mAh
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 77760
1 152 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ для роутера UPS DC1018P 10400mAh є надійним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашого роутера під час браку електроенергії. Завдяки чималій місткості, цей мініупс для роутера може підтримувати живлення роутера впродовж декількох годин, забезпечуючи постійне під'єднання до інтернету.
Переваги:
-
Тривала автономна робота
-
Захист від перевантажень
-
Компактність і портативність
-
Універсальність використання
-
Стабільне під'єднання
-
Легке встановлення
Характеристики:
-
Тип: джерело безперебійного живлення для роутера/безперебійника для роутера
-
Колір: чорний
-
Функція: UPS/POE/USB
-
Ємність акумулятора: 10400 мА/год
-
Час автономної роботи: до 7 годин
-
Тип батареї: Li-Pol
-
Вхідна напруга: AC 85 ~ 265V 50/60Hz 0.5A (макс)
-
Виходи: 5V/2A; 9V1A; 12V1A, POE: 15V/0.6A; 24V/0.6A
-
Тип: ups для роутера
-
Матеріал: ABS пластик
-
Розміри: 162x108х34 мм
-
Вага: 390 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10400 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 0.39 кг |
- Ціна: 1 152 ₴



