влевовправо

Кухонний подрібнювач RAF R.7029 1000W 2L
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 35591
425 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний подрібнювач RAF R.7029 1000W 2L забезпечує швидке подрібнення як м'яких продуктів, як-от фрукти та перець, так і твердих продуктів, наприклад, м'ясо, овочі, зерна кукурудзи, бобові, коріння рослин і кави.
Характеристики:
-
Потужність: 1000 Вт
-
Матеріал: нержавіюча сталь
-
Об'єм чаші: 2 л
-
Кількість ножів: 4
-
Кількість швидкостей: 2
-
Габарити: 20 х 20 х 25 см.
-
Довжина шнура 0.8 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
- Ціна: 425 ₴



