влевовправо

Електрична сковорода RAF R.5478 1000W 5L
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 35670
821 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична сковорода RAF R.5478 1000W 5L стане незамінним помічником на вашій кухні. Вона обладнана потужним нагрівальним елементом, що забезпечує рівномірний розподіл тепла, що дає змогу готувати різноманітні страви з мінімальними зусиллями. Зручне регулювання температури й антипригарне покриття роблять процес приготування швидким і комфортним, а також полегшують догляд за пристроєм.
Переваги:
-
Енергоефективність
-
Швидке нагрівання
-
Простота у використанні
-
Легкість в очищенні
-
Компактний дизайн
Характеристики:
-
Тип: Електрична сковорода
-
Розмір: 465*450*695мм
-
Потужність: 1000Вт
-
Колір: чорний
-
З антипригарним покриттям: так
-
Об'єм: 5 л
-
Матеріал: алюміній
-
Працює від мережі: 220 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 450 мм |
- Ціна: 821 ₴




