влевовправо

Роутер Pix-Link LV-WR50Q
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 35815
566 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роутер Pix-Link LV-WR50Q
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIX-LINK |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11b/g/n |
| Швидкість з'єднання | 100 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
- Ціна: 566 ₴




