влевовправо

Підсилювач потужності двоканальний 2*60 Вт 3680
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 24214
1 617 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач потужності двоканальний 2*60 Вт 3680 цей потужний 2-канальний підсилювач із піковою потужністю 2200W вдихне нове життя у вашу автомобільну акустику. Насолоджуйтеся кришталево чистим звуком, глибокими басами та неймовірною деталізацією улюблених треків.
Переваги:
-
Висока потужність для якісного звуку
-
Двоканальна схема
-
Сумісність із більшістю автоакустики
-
Чистий звук без спотворень
-
Надійна система охолодження
Характеристики:
-
Тип: підсилювач потужності звуку
-
Кількість каналів: 2
-
Потужність: 2200W
-
TDH: < 0.15%
-
АЧХ: 10 Hz ~ 50 KHz
-
Рівень шуму: > 90 dB
-
Чутливість: 200mV ~ 8V
-
Запобіжник: 20А х 1
-
Розмір: 31х22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Кількість каналів | 2 |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Чутливість | 90 мВ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Глибина | 220 мм |
- Ціна: 1 617 ₴


