влевовправо

Вуличний ліхтар solar light BL BK818-6 COB
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 7727
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний ліхтар solar light BL BK818-6 COB - призначений для автономного освітлення території. Світильник працює від сонячних батарей і тому вам не потрібно турбуватися про його підзаряджання або під'єднання до мережі.
Характеристики:
-
Тип: Світильники на сонячних батареях, фасадні світильники
-
Джерело живлення: Сонячні
-
Тип лампи: Вбудовані світлодіоди COB
-
Робоча напруга: 12 вольтів;
-
Колір світіння: білий;
-
Світлова потужність: стала на 50% інтенсивністю, у разі виявлення руху збільшується до 100%;
-
Дальність виявлення: від 7 до 9 метрів;
-
Площа покриття залежить від висоти місця та кута нахилу, зазначених під час встановлення пристрою;
-
Автономна робота: до 12 годин;
-
Заряджання: 5-6 годин;
-
Кут освітлення: 120°;
-
Матеріал: пластик;
-
Водонепроникність: IP65;
-
Розміри світильника (разом із підставкою): 23.5 х 12 х 3.5 см;
-
Витримує робочі температури від -25 °C до +75 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 23.5 см |
| Висота | 3.5 см |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 201 ₴


