влевовправо

Стіл туристичний складаний LARGE 40-35*29 AND10485-5
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 35674
431 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл туристичний складаний LARGE 40-35*29 AND10485-5 міцний алюміній. Простий у складанні, а також його зручно зберігати. На такому столику буде зручно обідати в умовах проживання посеред дикої природи. Розмір моделі — 40*35*29 см.
Характеристики:
-
Складаний столик для туризму, різних типів активного відпочинку;
-
Розмір моделі — 40*35*29;
-
Матеріал у складі — алюміній;
-
Міцна, стійка конструкція;
-
Захищений від іржі;
-
Компактний і легкий;
-
Розміри виробу: 400*350*290 міліметрів;
-
Габарити упаковки: 400*180 міліметрів;
-
Витримує вагу до 25 кг;
-
Важить модель 1,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Квадратний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 431 ₴



