влевовправо

Плита двоконфоркова електрична RAF R8007B
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: R8007
1 078 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита двоконфоркова електрична RAF R8007B — завдяки своїм компактним розмірам чудово підійде для маленької кухні, студентських гуртожитків або для використання в заміському будинку.
Характеристики:
-
Потужність:, Вт: 1000-2500
-
Живлення, В: 220-240
-
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
-
Нагрівальний елемент: дисковий із високоякісного чавуну
-
Керування: механічне п'ятиступеневі перемикачі.
-
Тип варильної панелі: електрична
-
Індикатор роботи: є
-
Перемикачі: 2, Прогумовані ніжки: є
-
Робота з будь-якими типами посуду
-
Діаметр варильної поверхні, см:
-
Велика: 18
-
Маленька: 15
-
Розміри, см: 48 х 28 х 6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: 1 078 ₴



