влевовправо

Машинка для стриження волосся Gemei GM-806
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 3416
328 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стриження волосся Gemei GM-806 допоможе створити стрижки різної довжини — для цього вона обладнана чотирма насадками. Цей девайс для стриження буде корисний як перукареві-професіоналу, так і тим, хто віддає перевагу стриженню вдома, не звертаючись в салони.
Переваги:
-
Легко;
-
Ергономічний і компактний дизайн;
-
Якісні матеріали;
-
Насадки в комплекті;
-
Можна використовувати в салоні або вдома;
Характеристики:
-
Тип: машинка для стриження професійна;
-
Тип: дротова;
-
Матеріал лез: титан;
-
Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz;
-
Розмір: 167 х 44 х 50 мм;
-
Вага: 305 г;
-
Знімні насадки для регулювання довжини стриження від 1,2 мм (без насадки);
-
Регулювання довжини: 4 положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 328 ₴


