
Масажер ліфтинг для обличчя 1194
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 51014
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажер ліфтинг для обличчя 1194 — допомагає легко та швидко позбутися зморщок, підтягує шкіру обличчя та зони декольте. Цей пристрій дуже компактний і простий у використанні. 45-градусна тепла релаксація масажної головки поєднується з триколірними режимами звукових хвиль — низьким, середнім і високим і їх масажем, стимулює кровообіг, стимулює акупунктурні точки на обличчі та шиї, стимулює обмін речовин і видалення накопичених токсичних речовин.
Характеристики:
-
Зміцнює шкіру та зменшує дрібні зморшки
-
Синє світло: частота вібрації: 6200 разів/хв, робочий струм: 70 ± 10% мА, потужність: ≤0,3 Вт;
-
Зелене світло: частота вібрації: 9500 разів/хв, робочий струм: 680 ± 10% мА, потужність: ≤2,8 Вт;
-
Червоне світло: частота вібрації: 12500 разів/хв, робочий струм: 700 ± 10% мА, потужність: ≤3 Вт;
-
Температура: 45 ± 5°
-
Час заряджання: майже 3 години
-
Матеріал: АБС + ПК
-
Розміри: 120 х 83 х 50 мм
-
Номінальна напруга: 5 В
-
Номінальна вхідна потужність: 2,5 Вт
-
Ємність акумулятора: 500 мА·год
-
Способ зарядки: USB-зарядка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електричний масажер |
| Область застосування | Обличчя |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 216 ₴

