влевовправо

Прожектор LED 200W Series 2
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 8610
598 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор LED 200W Series 2 — — це не просто джерело світла, це ключ до створення атмосферного та безпечного середовища навколо вашого будинку або саду, що виходить за межі стандартного освітлення. Лід прожектор пропонує бездоганну можливість підсвічування вашого простору в будь-яку пору доби, забезпечуючи не тільки функціональність, але й комфорт і безпеку для вас і вашої сім'ї.
Переваги:
-
Яскраве освітлення
-
Використання LED-технології
-
Стійкість до впливу погодних умов
-
Регулювання напрямку світла
-
Просте встановлення й обслуговування
-
Сучасний дизайн
-
Настінний кріплення
Характеристики:
-
Тип: ліхтар прожектор/прожектор лід
-
Напруга: 220 В
-
Потужність: 200 Вт.
-
Тип світлодіода: SMD
-
Тип монтажу: настінний
-
Колірна температура: 6500 K
-
Колір світіння: білий холодний
-
Кут розсіювання: 120°
-
Ступінь захисту: IP66
-
Колір корпусу: чорний
-
Матеріал корпусу: алюміній
-
Матеріал плафона: загартоване скло
-
Тип освітлення за мобільністю: стаціонарне
-
Тип живлення: мережа
-
Термін служби: 50 000 годин
-
Світловий потік — 18000 lm
-
Розміри: 25х19х3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 598 ₴



