
Намет автоматичний G-Tent 210 х 210 х 125 см
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 23198
809 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет автоматичний G-Tent 210 х 210 х 125 см — це ваш надійний супутник у будь-якій пригоді! Миттєве встановлення завдяки автоматичному механізму дасть вам насолоджуватися відпочинком, а не витрачати час на збирання. Виготовлений із міцних, водонепроникних матеріалів, цей намет забезпечить вам сухість і комфорт навіть у негоду. Вбудовані сітчасті вікна гарантують чудову вентиляцію.
Переваги:
-
Швидке встановлення
-
Компактність у складеному вигляді
-
Водонепроникність
-
Стійкість до вітру
-
Просторий інтер'єр
Характеристики:
-
Тип товару: намет 4-місний/ кемпінговий намет автомат
-
Колір: оранжевий, камуфляж
-
Призначення: кемпінгові
-
Сезон: літо/весна/осінь
-
Кількість спальних місць: 4
-
Форма: купол
-
Каркас намету/тенту: зовнішній
-
Розкладання: автоматичне
-
Дуги: фіберглас
-
Матеріал тенту: поліестер
-
Особливості: два входи, москітна сітка
-
Застежки: молния
-
Тип: намет для риболовлі
-
Довжина: 210 см
-
Ширина: 210 см
-
Висота: 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 125 см |
- Ціна: 809 ₴

