влевовправо

Портативная колонка Bluetooth 5" LED WGAOYANG WGY-502
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 6468
2 641 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативная колонка Bluetooth 5" LED WGAOYANG WGY-502 - — це ідеальне рішення для шанувальників якісного звуку та стильного дизайну. Обладнана потужними динаміками, вона забезпечує чисте та насичене звучання, яке потішить навіть найвимогливіших меломанів. Завдяки вбудованій технології Bluetooth колонка легко під'єднується до будь-яких пристроїв, що підтримують цю функцію, що дає змогу насолоджуватися музикою без зайвих дротів і обмежень.
Переваги:
-
Компактний і портативний дизайн
-
Висока якість звуку
-
Світлодіодна підсвітка для створення атмосфери
-
Тривалий час роботи від акумулятора
-
Просте під'єднання через Bluetooth
Характеристики:
-
Тип: Колонка музична портативна
-
Бездротові можливості: Bluetooth
-
Кількість динаміків: 1
-
Розмір динаміка: 5.25"
-
Сумарна потужність звуку: 50 Вт.
-
Чутливість: 85 дБ
-
Опір: 4 Ом
-
Мінімальна частота: 100 Гц
-
Максимальна частота: 20000 Гц
-
Інтерфейси: USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN
-
Підтримувані бездротові інтерфейси: Bluetooth
-
Підтримувані карти пам'яті: TF
-
FM-приймач: Є
-
LED підсвітка: Є
-
Еквалайзер: Є
-
Під'єднання декількох пристроїв (TWS):
-
Інформаційний дисплей:
-
Пульт дистанційного керування:
-
Мікрофон: 1 бездротовий + 1 дротовий
-
Живлення бездротового мікрофона: Батарейки
-
Матеріал корпусу: Пластик + позначав
-
Тип живлення: від мережі + акумулятор
-
Ємність акумулятора: 4500 mAh
-
Розміри колонки: 23×34×23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 230 мм |
- Ціна: 2 641 ₴


