влевовправо

Акумуляторна батарея BAPTA BP-680 6В 5.5 А·год 70х45х95
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 9653
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 600-03-56
- +380 (93) 600-03-56
- +380 (96) 997-50-58Алiна(вайбер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея BAPTA BP-680 6 В 5.5 А·год 70х45х95 — це герметизований, олив'яно-кислотний акумулятор, який використовується як джерело безперебійного живлення UPS, для радіоелектрононої апаратури, комп'ютерів і медичного обладнання.
Він має велику товщину пластин електродів, тому термін експлуатації в режимі тривалого розряджання набагато триваліший.
Характеристики:
-
Тип акумулятора: Свинцево-кислотний
-
Номінальна напруга: 6V
-
Ємність акумулятора: 5,5 Ah
-
Розмір: 70х45х95 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 5.5 А. г |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 201 ₴


