Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- Марія П.
- Михайло Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовляв 15 міні вентилятора,проблеми розпочались спочатку: я бажав різнокольорові, у них виявились тільки чорні. я погодився, діватись було ні куди, спека,людям пообіцяв. передзвонили,потребували перед оплату 10%, погодився.перерахував 110грн.нарешті дочекався, на пошті перевіряю - деякі не працюють,інші торохкотять,десь лопасті чіпляють об корпус.відмовився від замовлення,зв'язався з менеджером,доповів про стан вентиляторів, потребував повернути 110 грн,та відшкодувати моральні збитки,я людей підвів, втратив свою репутацію. пообіцяв менеджеру написати негативний відгук,на що вона мені відповіла - ваше право, замість вибачень.оце вся моя сповідь. були б поруч, по пиці б надавав, а так що - шахраї та й годі. на сьогодняшній день - ні грошей, ні вошей.
- Тетяна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Скасовано замовлення нажаль не було в наявності
- Галина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктор Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Х.
Дякую.
- Михайло Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв міні вентилятори,з передплатою 10%,товар прийшов в ужасному стані,деяки вентилятори не включались,інші при включенні торохкотіли,я відмовився,пообіцяв їм ,що напишу негативний відгук,менеджер відповіла - що це моє право . Передоплату не повернули,110 грн. Моральні збитки не відшкодовані, вибачення не було.
- Юлия Е.
- Ірина О.
- Роман Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
