Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- Юлия К.
- Катермаг К.
- Наталія Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина С.
Замовляла 100 епіляторів) якість не дуже перестають працювати дуже швидко) мало того що прийшли 11 з дефектом і ніхто міняти їх не хоче бо як пишуть товари до 100 грн не міняють то ще і інші поступово перестають працювати( машинки для зняття ковтунців 2 не праюцють та і взагалі зовсім не та модель що на коробці якась підробка, бо маю таку ж машинку 4 роки) геть не до порівняння, 2 бокси для білизни також з дефектами з диркою та відламані замкм) швидше багато замовляла було все супер) а останнім часом постійно покладуть щось з дефектами)
- Олексій З.
- Елена
- Галина С.
- Інна Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина К.
- Ігор П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
