Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- Андрій Д.
- Петро С.
- Лілія Миколаївна В.
Замовляла швабру з відром вже не вперше. Дуже чудова якість, гарний вигляд - ніжно сірого кольору. Швабра легко обертається та зручна в користуванні. Прибирати - одне задоволення🥰🥰🥰. Тому рекомендую всім спробувати
- Артем С.
Працюємо вже багато років, все відмінно! Дякую!
- Світлана С.
Стосовно магазину притензій не маю,все чудово!!!
Хотілось би написати про пакування товару!!!
Останнє замовлення,дитячі килимки,можна було запакувати трохи економніше!!!
Я розумію,що Вам байдуже,скільки я заплачу за доставку!!!Але,на Вашому сайті немає ніякої системи знижок за кількість товару та безкоштовної доставки!!!
Тому можна було б узгодити цей момент і вирішити!!!
Розчарована останнім замовленням!!!! - Альона С.
- Андрій Д.
- Оксана Н.
- Ольга М.
Все просто дуже хороше , якість просто супер. Задоволена дуже. Дуже приємно з Вами співпрацювати . У Вас все на вищому рівні
- ирина п.
