Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- Тетяна П.
швидка відправка,ціни завжди приємні,з мінусів ,що багато товарів не мають опису . купляю товар в цього продавця не вперше,буду ще
- Олег Д.
- Олег Ж.
все хорошо
- Олександр П.
- Лилия Б.
Все замовлене отримала, дякую за співпрацю
- Владислав З.
- ММ К.
- Надежда П.
- Олена К.
Очень быстро доставили. Осталась довольна покупкой,заказывала не один раз..
- Дмитрий К.
Рекомендую!!!
