Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- Лилия
Очень хороший магазин. Не первый раз заказываю очень довольна. Обслуживание на высшем уровне. Особенная благодарность Алине, всегда подскажет, поможет. Приятно с вами работать!!! Побольше вам клиентов
- Дмитро К.
Все чудово! Швидко та якісно!
- Ірина М.
Любимый магазин! Огромный ассортимент товаров! Быстрая и четкая работа! Мгновенная отправка! Все просто супер! Всем рекомендую! Менеджеру Алиночке огромная, постоянная благодарность за высокий профессионализм!
- Вікторія Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як весь час швидко та надійно
- Артем С.
Работаем уже много лет, все всегда на высоте! Рекомедую к сотрудничеству!
- Катерина Х.
- Ігор В.
Покупкою задоволений
- Оксана М.
Моя улюблена компанія 🥰
Замовляю тут кожен тиждень.
Все супер.
Аліна, Ви найкращий менеджер!
Дякую Вам за допомогу!
Відмінно - Виталий К.
- Оля Я.
в цілому задоволена роботою магазину .
проте бувають браки, товари дешевші ніж 100 грн не повертають, трохи прикро, адже замовила пульсометр за 80 грн, відкрила кришечку, щоб вставити батарейки, а там з однієї сторони немає деталі, щоб батарейки працювали....
