Відгуки про компанію Оптовий-магазин "Юг-Опт"
- ММ К.
Все ок.
- Наталія П.
Як завжди все супер!
Щиро дякую - Дмитрий Б.
Всё прошло нормально, единственный возникший вопрос быстро уладили. Благодарю.
- Оксана С.
- Кристина Т.
Найкращі !
Обожнюю робити замовлнння у вас, бо завжди все якісно і швидко ! - Артем С.
Все на высшем уровне! Доставка быстрая, менеджер оперативно отвечает на все вопросы и уточнения по заказу. Рекомендую!
- Катерина Ч.
Дуже дякую за швидке оформлення замовлення та відправку. Особливо дякую Аліні, яка дуже швидко відповідає на повідомлення, завжди любязно надасть усю необхідну інформацію.Ціни актуальні, товар хороший. Магазин супер)
- Наталія П.
Щиро дякуємо пані Аліні за співпрацю! Замовлення робимо частенько. Подобається, що оперативно замовлення обробляється та відправляється. А також те, що на зв'язку в будь яку пору доби та можна швиденько уточнити те, що саме цікавить)
- Станислав М.
Быстро реагируют на заказы, менеджер Алина несмотря на большие объёмы работы хорошо справляется со своей работой. По сравнению с другими фирмами которые могут тянуть время со сборкой, обработкой заказа Юг опт справляется с заказами всегда отлично. Приятно сотрудничать с компанией, когда всё слажено и организовано даже когда это не просто. Надёжный поставщик, рекомендую)))
- Дмитро К.
Все чудово та якісно, продавець надійний! Рекомендую!
